Yaşam

Aldatma 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzel evini Tarık’tan geri alıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatma 26. yeni bölümüyle 13 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek. Serinin son bölümünde; Ozan, Tolga’nın getirdiği görüntülerden katil olmadığını öğrenir. Oylum hamile olduğunu Behram’dan öğrenir. Bu durum karşısında Behram bir an önce onunla evlenmek ister. Yeşim, Tarık’ı zehirleme hatasına düşmek için zehri Güzide’nin evine yerleştirir. Aldatmaca 26. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Güzide, evini Tarık’tan geri alıyor.

Tarık’tan Ünlü Eve Dönüş!

Aldatma 26. bölüm 1. fragmanında; Tarık, kendisini zehirleyenin Yeşim olduğunu anlar. Ali Sezai’nin hapiste olduğunu öğrenen ve onu ziyarete giden Güzide, Tarık’ın kendisine bu komployu kurduğunu anlar. Öte yandan Behram, Oylum bebeğini aldıracağı sırada karşısına çıkar ve bu bebeğin canını alırsa birçok kişinin canını alacağını söyler. Güzide, Tarık’ın oyunlarla satın aldığı evini geri alıyor. Konuta gider ve Tarık’ı o evden kovar. Tarık bavuluyla evden çıkmak zorunda kalır.

İşte Aldatma 26. bölüm 1. fragmanı…

25. BÖLÜM ÖZETİ!

Oltan’ın adamı sakladığı flaş diskleri alır. Flash diski Tolga’ya göndermesi katilin Ozan olmadığını kanıtlar. Tolga diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü sandığı adamın hayatta olduğunu görür. Hızla o flaş belleği Güzide’ye götürür.

Diski izledikten sonra Güzide, Oylum ve Ozan’ı konuta davet eder. Oylum, Behram’la konuta gelir. Tolga onun orada olmasını istemediğini söyler. Bahram ve Tolga karşı karşıya gelir. Güzide araya girer ve Behram’a gitmesini söyler, bu ailevi bir sorundur.

Tolga, aileye flash belleği izlemelerini gösteriyor. Ozan’ın öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını kanıtlayan videoyu herkes izliyor. Ozan daha sonra gelir ve aylardır gereksiz yere tehdit edildiğini ve annesinin işinden boşuna geldiğini öğrenir ve Oltan’dan bir an önce intikam almak ister.

Ama Tolga özetliyor. Bu durumdan haberi yokmuş gibi davranmasını ve Oltan’ın işini birlikte bitireceklerini söyler. Ortada ise Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçirir. Yeşim, 25 yaşından sonra kızının mirasının kendisine kalacağını öğrenince onu hastaneye götürür.

Ortada Oltan, Tarık’ın odasına girer ve kendisine gönderilen flash diskleri alır. Ozan’ı tehdit ettiği bir disk olmadığını görür. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ve birinin ona yolladığını öğrenir. Tolga flash diski babasına verir ve kimseye vermediğini ama artık onun gibi bir babası olmadığını söyler.

Behram, Oylum’a büyük bir sürpriz hazırlar. Oylum hamile olduğunu öğrenince hızla Behram’a giderek durumu anlatır ve bu bebekten bir an önce kurtulmak istediğini söyler. Bahram ise bebeği aldırmak istemediğini ve bir an önce onunla evlenmeleri gerektiğini söylüyor.

Tarık kendine geldikten sonra zehirlendiğini öğrenir. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünerek polise böyle bir söz verir. Durumu öğrenen Yeşim, teyzesinden ilaçları bir an önce Güzide’nin evine bırakmasını ister. Öykü’yü alıp Güzide’nin yerine harcadı. Fırsatını bulur ve ilacı Güzide’nin odasına koyar.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin Kanada’ya hiç gitmediğini öğrenir. Evine geldiğinde polisin evini aramaya geldiğini öğrenir.

Aldatma 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Güzide’nin başı büyük belada!

koyulhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu