Haber

Minecraft’a 1.20 sürümü ile yeni bir mob eklendi: Sniffer

Minecraft Arkeoloji güncellemesinden sonra Mojang, başka bir Minecraft 1.20 özelliğini duyurdu. Minecraft’ın internet sitesinde yayınladığı yeni gönderide oyuna eklenecek yeni mafya olan Sniffer’ın oyun içi görselini oyuncularla paylaştı.

MINECRAFT’A YENİ MOB EKLENECEK

Mojang, Minecraft 1.20 duyuru gönderisinde Sniffer’ın birkaç fotoğrafını yayınladı. Arkeoloji özelliği gibi Mojang, Sinffer’in Minecraft Java anlık görüntülerine ve Bedrock sürüm betalarına “çok yakında” geleceğini söylüyor. Sniffer’ın ilk anlık görüntüsünün, daha sonraki bir lansman sürümü için tasarlanacağı gibi hayatta kalma modunda kazmak yerine yumurtalar aracılığıyla oluşturabileceğiniz yaratıcı modda bulunacağı bildiriliyor.

Mojang, “Sniffer yumurtaları, çöl tapınaklarının yakınındaki yeni tanıtılan arkeolojik alanlarda bulunabilir… Oyuncular, yeni ortaya çıkan yumurtayı, büyük Sniffer’a dönüşecek olan bir bebek Sniffer’a dönüştürebilir. Yeni mafya, bir zamanlar eski tohumlardır. dünyayı dolaştı.” “yeni tohumlar eşsiz dekoratif bitkilere dönüşecek.” sözlerini yerleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu