Haber

Demet Akalın’ın açıklamaları sansasyon yarattı! “Saat ve Yüzüğü Takmaktan Utanıyorum”

Demet Akalın, TV8’de sunduğu magazin programında açıklamalarda bulundu. Ekonomik krize vurgu yaparak artık alışverişlerini azalttığını belirtti. Pahalı saat ve yüzük takmaktan utandığını söyleyen Akalın, kızı Hira’ya aldığı bebeğin fiyatını da anlattı!

Demet Akalın lüks marka tutkusu, giydikleri ve telaffuzlarıyla yeniden gündemde.

Özellikle orta fiyatlı markalardan aldığı kıyafetlere ne kadar para ödediği ve bunların yapılış şekli hakkında çok fazla konuşuldu.

Geçtiğimiz gün yeni programında Dilan Polat’la ilgili de açıklamalarda bulunmuştu. Dilan Polat, bebek fotoğrafçılığı yaparken Demet Akalın’la çalıştı.

Sevilen şarkıcı bildiğiniz gibi yeni bir programa ev sahipliği yapıyor. TV8’de yayınlanan Gel Konuş Demet ve Jess programında iddialı açıklamalarda bulundu.

Ekonomik krize değinen ve zor günlerden geçtiğimizi söyleyen Demet Akalın, pahalı eşya kullanmaktan utandığını da ima etti.

Demet Akalın: “Alışverişe düşkün bir insanım. İtalya’ya iki valizle gittim, iki valizle döndüm. Artık dönem o kadar da eski değil. İnanın bu saati ve bu suratı taktığım için utanıyorum. Şimdi ekonomik kriz var, geçen gün Hira’ya bebek aldığımı söyledim, fiyatı 25 bin liraydı, sana 10 bine mal olur dediler.

Açıklamanın tamamı;

Açıklamalarının ardından yorumlar hızla geldi.

?

?

?

?

akkushaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu