Haber

Selçuk Bayraktar’dan ‘Siyasete girecek misiniz?’ soruyu cevapla! İlk kez net konuştu

TEKNOFEST Yönetim Kurulu Lideri ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Lideri Selçuk Bayraktar’ın siyasete girip girmeyeceği en çok merak edilen konuların başında geliyor. Bayraktar, ‘Siyasete girecek misiniz?’ İlk defa bu soruya bu kadar net cevap verdi.

‘GERİDEN KORKMUYORUZ’

Bayraktar, İşverenler Dünyası’ndan Toygun Atilla ile konuştu. “Milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa yapacağız, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Yani mücadele siyaset gerektiriyorsa buraya dönmekten korkmayacağız.” dedi.ifadelerini kullandı.

‘HİÇ BİR ZAMAN SİYASETE GİRME HAYALİM YOK AMA…’

Hiçbir zaman siyasete girme hayalinin olmadığını vurgulayan Bayraktar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bir düşünün, dünyanın en çok ülkesine uçaklarımız ihraç ediliyor, gelirlerimiz dünyadaki hiçbir şeye benzemiyor, sanayi şirketlerinin yüzde 82’si yurt dışından, ihracattan geliyor. Dünyada bunların bile çok az örneğini bulursunuz… Emek sarf ederken tabi ki ülkelerin güvenliği için kullanılan bu sistemler dünyanın her yerinde biliniyor, şimdi Azerbaycan’daki operasyonu düşünün, ne kadar düşmanlık var? Üstümüze tehditler, ambargolar yağdı değil mi? Artık onlardan korkmuyoruz ve eğer farklı bir şekilde çaba gösterilmesi gerekiyorsa elbette yaparız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu