Haber

Ankaragücü – Trabzonspor maçı yok mu neden olmasın neden başlamadı? 28 Şubat 2023 Ankaragücü – TS maçı bugün var mı yok, yarın maç var mı?

2022-23 Türkiye Kupası veya sponsorluk anlaşması gereği 2022-23 Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Kupası turnuvasının 61. organizasyonudur. Ankaragücü – Trabzonspor maçı yok mu neden olmasın neden başlamadı? 28 Şubat Ankaragücü – TS maçı var mı bugün, yarın maç var mı?

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI YOK, NEDEN OLMAZ?

Ankaragücü – Trabzonspor maçı normalde 28 Şubat 2023 tarihinde yani bugün oynanacaktı. Ancak maç ileri bir tarihe ertelendi. Maç normalde 28 Şubat 2023 tarihinde saat 19:00’da başlayacaktı. Maçın ne zaman oynanacağı bilinmiyor.

Açıklamaya göre karşılaşmanın 28 Şubat-1 Mart veya 2 Mart tarihlerinde oynanması bekleniyor.

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI ERTELENDİ, HANGİ TARİHTE OYNANACAK?

Ankaragücü – Trabzonspor maçı ertelendi. Karşılaşmanın 1 veya 2 Mart’ta oynanması bekleniyor.

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Karşılaşma Ankara Eryaman Stadı’nda oynanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI ERTELENDİ Mİ?

Ziraat Türkiye Kupası ve Üstün Lig maçları yaşanan sarsıntı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Ziraat Türkiye Kupası Hakkında “Çeyrek final maçları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart’ta, Yarı final 1. maçları 4, 5 veya 6 Nisan’da, yarı final 2. maçları 25, 26 veya 27 Nisan’da oynanacak. Nisan.” açıklama yapıldı. Ancak bugünkü maçlar hangi tarihe ertelendi, şu an resmi bir açıklama yok.

haber-arpacay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu